NOVINKA

Nabídka

DiamonD, unikátní fashion bar – lounge, který svým interiérem, profesionalitou obsluhy a nabízeným programem, víří stereotypní vody olomouckých podniků. DiamonD cafe nabízí nadčasový design a exkluzivní atmosféru, kterou dokresluje čistota prostředí a ochota personálu.

Podnik je situován ve velmi dobré lokalitě, téměř ve středu města. Olomoucká “Stodolní”, jak je také ulice Uhelná nazývána, je známá a vyhledávaná právě pro svůj velmi pestrý společenský život. DiamonD je ideálním místem pro vaše denní i noční aktivity, ať už vyhledáváte zábavu či místo pro vaši pracovní schůzku nebo posezení s přáteli.

Každý víkend se DiamonD cafe promění ve stylový bar s residentními DJs, kteří budou večer doprovázet trendy muzikou a svými sety. Do budoucna se můžete také těšit na modní přehlídky a různé společenské akce. Modní přehlídky můžete také sledovat na fashion TV, které zde nemůže chybět. Pokud plánujete využít prostory k práci, je zde pro vás připraveno kvalitní připojení k wifi zdarma. Prostory nabízí možnost pořádat také různé společenské akce, firemní večírky, rauty či promoce.

 

Kapacita baru je místo pro 40 osob (30 míst k sezení, 10 stání u barových stolečků), kapacita letní zahrádky je 20 míst k sezení.

 

nabidka

Z nealkoholických nápojů vám DiamonD cafe nabízí fantastické italské espresso, bohatý výběr vod z celého světa nebo široký sortiment nealko drinků. Profesionálně vyškolená obsluha Vám na přání namíchá originální “fashion” koktejly, mezi které patří například DiamonD Cosmopolitan. Ti co neholdují míchaným drinkům naleznou v nápojovém lístku ultra prémiový alkohol v čele s rozsáhlou nabídku světových whiskey.

Pokud někdo preferuje posezení pod širou oblohou, může využít přilehlou zahrádku, kterou bar také disponuje a ochutnat na ní čerstvé freshe, domácí limonády nebo osvězující ledové čaje.

Samozřejmostí jsou speciální domácí dezerty, grilované toasty a sendviče nebo víkendové kontinentální chuťovky “Tapas”. V parném létě hosté jistě ocení klimatizované prostory.